NASZ ZESPÓŁ

 

Nazywam się Paulina Kurczab. Jetem fizjoterapeutką, terapeutką czaszkow0-krzyżową, instruktorką Pilates oraz nauczycielką jogi terapeutycznej w podejściu powięziowym z elementami Viniasa Flow oraz Jogi Iyengara. Ukończyłam Studia Podyplomowe Psychosomatyczne Praktyki Jogi na wrocławskim AWFie, gdzie obecnie pełnię również rolę nauczycielki. Na zajęciach zwracam szczególną uwagę aby były one przede wszystkim bezpieczne i przynosiły ulgę w problemach z kręgosłupem przemycając rozmaite fizjoterapeutyczne „haki”.

Ponad to kocham taniec, żeglarstowo, nowinki z dziedziny neurobiologii i kontakt z naturą. Można mnie spotkać na macie i w Strachocińskich lasach 😉

 

 

 

Nazywam się Małgosia Gawlik. Jestem absolwentką Studiów Podyplomowych Psychosomatyczne Praktyki Jogi na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Od kilku lat pasjonuję się jogą, która stała się moim sposobem na życie. Praktykę prowadzę w nurcie Hatha, Viniasa, Yin jogi z elementami Iyengara i Somayog oraz jogę terapeutyczną, nastawioną na zdrowy kręgosłup. Koncentruję się także na Pranajamie – technice oddechowej oraz relaksacji, którą zawsze kończę swoje  zajęcia.

Dodatkowo jestem miłośniczką biegania i pływania na SUP oraz zdrowego stylu życia. Medycyna niekonwencjonalna i medytacja to również tematy szczególnie mi bliskie, które zajmują sporą część mojego życia. Z radością spotkam się z Tobą i podzielę wiedzą.

 

 

 

Nazywam się Iga Samelska. W prowadzeniu treningów najważniejsze jest dla mnie dobre samopoczucie i zdrowie podopiecznych. Poziom zajęć dopasowuję do obecnych możliwości i ograniczeń uczestników, a dzięki indywidualnemu podejściu, każdy bez względu na stopień zaawansowania, czy wiek, może w nich uczestniczyć.

Specjalizuję się w treningu powięziowym, jodze powięziowej, neurojodze, stretchingu, zajęciach mobility oraz metodzie pilates. Regularnie uczestniczę w szkoleniach aby pomagać jak najskuteczniej. Jestem osobą otwartą, komunikatywną i pozytywnie nastawiona do życia. Zależy mi na tworzeniu  przyjaznej i swobodnej atmosfery w trakcie zajęć. Zapraszam!